Not logged in | Log in | Sign Up
Według mnie dopiero szósta Pierwsza odsłona to Geant - Osowa PKP, następnie Geant - Żabianka SKM no i teraz te nowożytne, czyli: CH Osowa - Osowa Marsa, Pogórze Górne - Centrum Matarnia, CH Osowa - Koleczkowo i obecna CH Osowa - Osowa Marsa (okrężna).
Moim zdaniem tylko 9/09 w różnych wersjach trasy (co najmniej dwóch).
Wydaje mi się, że był okres, kiedy linia kończyła bieg na przystanku Bohaterów Monte Cassino (zawrotka poprzez Armii Krajowej i 23 Marca). Różnie to też bywało z zajazdami do Przylesia.
BMC faktycznie było, zapomniałem o tym. Ale o Przylesiu to pierwsze słyszę.